top of page

VMWARE

vm_logo.webp

VMware

VMware on Ameerika tarkvaraettevõte, mis on spetsialiseerunud virtualiseerimisele ja pilvandmetöötluse tehnoloogiatele. Serveri Simply müüjana pakub VMware uuenduslikke lahendusi, mis aitavad optimeerida serveri jõudlust ja suurendada turvalisust.


VMware'i virtualiseerimistehnoloogia töötab, luues riistvara ja operatsioonisüsteemi vahele tarkvarakihi, mis võimaldab töötada mitmel virtuaalsel masinal ühes füüsilises masinas. See tähendab, et saate käivitada erinevaid operatsioonisüsteeme, nagu Windows ja Linux, ühes ja samas füüsilises arvutis ning iga virtuaalmasinat saab teistest isoleerida ja turvata. Üldiselt on VMware'i virtualiseerimistehnoloogia võimas vahend, mis aitab ettevõtetel ja üksikisikutel oma arvutiressursse maksimaalselt ära kasutada, parandades samal ajal turvalisust ja haldamist.


Üks VMware pakutavatest võtmetoodetest on vSphere platvorm, mis võimaldab kasutajatel hallata ja eraldada arvutiressursse, nagu protsessorid, mälu, salvestusruum ja võrgud. See platvorm sisaldab ka täiustatud tööriistu virtuaalmasinate haldamiseks ja nende turvalisuse tagamiseks. VSphere'i abil saab Server Simply pakkuda oma klientidele kvaliteetseid ja usaldusväärseid servereid, tagades, et nende kriitilised rakendused ja andmed jäävad alati turvaliseks ja kättesaadavaks.


Lisaks vSphere, VMware pakub erinevaid pilve infrastruktuuri lahendusi, sealhulgas VMware Cloud AWS ja VMware Cloud Provider Program. Need lahendused võimaldavad organisatsioonidel kasutada pilve eeliseid, sealhulgas suuremat mastaapsust, paindlikkust ja agilityt, säilitades samal ajal turvalisuse ja kontrolli, mida nad vajavad oma andmete ja rakenduste kaitsmiseks.


Üks näide VMware toodetest kasu saanud ettevõttest on FedEx. FedEx on ülemaailmne kullerteenuste ettevõte, mis on oma virtualiseeritud andmekeskuse keskkonna haldamiseks kasutanud VMware'i lahendusi. Võimendades VMware'i vSphere'i ja teisi virtualiseerimistehnoloogiaid, on FedEx suutnud konsolideerida oma IT-infrastruktuuri, vähendada kulusid ja suurendada oma IT-operatsioonide agilityt.


Teine ettevõte, mis on VMware'i lahendustest kasu saanud, on Columbia Sportswear. Columbia Sportswear on juhtiv välirõivaste ja jalatsite tootja ning ta on kasutanud VMware'i lahendusi oma virtualiseeritud andmekeskuse keskkonna haldamiseks. VMware'i tooted on aidanud Columbia Sportswear'il parandada IT-taristu jõudlust ja kättesaadavust ning vähendada kulusid ja lihtsustada haldamist.


Coca-Cola European Partners on teine ettevõte, mis on saanud kasu VMware toodetest. Coca-Cola European Partners on üks suurimaid Coca-Cola toodete villijaid maailmas ning ta on kasutanud VMware'i lahendusi oma virtualiseeritud andmekeskuste keskkonna haldamiseks. VMware'i tooted on aidanud Coca-Cola European Partnersil suurendada oma IT-operatsioonide tõhusust ja agilityt ning vähendada kulusid ja parandada oma kriitiliste ärirakenduste kättesaadavust.


VMware on aidanud paljudel ettevõtetel üle maailma parandada oma IT-taristut, parandada serverite ja rakenduste jõudlust ning vähendada kulusid. Oma jätkuva pühendumusega innovatsioonile ja klienditeenindusele on VMware väärtuslik partner ettevõtetele, kes soovivad optimeerida oma IT-tegevust ja edendada äriedu. Server Simply ja Network Tomorrow on VMware partnerid, kes on pühendunud tipptasemel serverilahenduste pakkumisele oma klientidele. Tänu meie koostööle VMware'iga saame pakkuda oma klientidele kõige uuemaid ja arenenumaid tehnoloogiaid, mis vastavad tänapäeva kiire ärikeskkonna vajadustele.

bottom of page