top of page

VEEAM

veeam_logo.png

Veeam

Veeam Software Corporation on eraomandis olev infotehnoloogiaettevõte, mis arendab varundust, katastroofitaastet ja intelligentset andmehaldustarkvara virtuaalseks, füüsiliseks ja pilvepõhiseks töökoormuseks. Ettevõte asutati 2006. aastal ja selle peakontor asub Šveitsis Baaris, kus on kontorid ja partnerid üle kogu maailma.

Veeam lipulaev toode on Veeam Backup & Replication, mis pakub varukoopia, taastamise ja replikatsiooni virtualiseeritud keskkondades. See tarkvara on mõeldud töötama virtuaalmasinate (VM) ja virtuaalsete hostidega, mis töötavad VMware vSphere, Microsoft Hyper-V ja Nutanix AHV hüperviisoritega. Veeam Backup & Replication pakub ka rakendusteadlikke varukoopiaid Microsoft SQL Serverile, Oracle'ile ja teistele ettevõtte rakendustele.

Lisaks varukoopiale ja replikatsioonile pakub Veeam mitmeid muid tooteid ja teenuseid. Veeam ONE on seire-, aruandlus- ja suutlikkuse planeerimise vahend virtuaalsete ja füüsiliste keskkondade jaoks. Veeam Saadavus Orkestraator on orkestrimootor, mis automatiseerib katastroofide taastamise protsesse. Microsoft Office 365 jaoks mõeldud Veeam Backup on Office 365 andmete pilv-pilv varunduslahendus.

Veeam on saanud mitmeid auhindu oma toodete ja teenuste eest. 2019. aastal tunnustati ettevõtet Gartner Magic Quadrant for Data Center Backup and Recovery Solutions juhina. Veeam on nimetatud ka Forbes Cloud 100 nimekirja, CRN Channel Chiefsi nimekirja ja Deloitte Technology Fast 500 nimekirja.

Veeam teenib mitmesuguseid tööstusharusid, sealhulgas tervishoid, rahandus, haridus, valitsus ja palju muud. Ettevõtte lahendused sobivad igas suuruses ettevõtetele alates väikestest ja keskmise suurusega ettevõtetest kuni suurte ettevõteteni.

Veeam on end tõestanud usaldusväärse ja uuendusliku varundamise, katastroofide taastamise ja intelligentsete andmehalduslahenduste pakkujana. Keskendudes virtualiseeritud keskkondadele ja pilvepõhisele töökoormusele, on Veeam hästi varustatud, et aidata ettevõtetel oma andmeid tõhusalt ja kulutõhusalt kaitsta ja hallata. Server Simply ja Network Tomorrow on pühendunud Veeami partneritena usaldusväärsete ja tõhusate andmehalduslahenduste pakkumisele meie klientidele. Koostöö kaudu Veeamiga suudame pakkuda oma klientidele vajalikke vahendeid, et kaitsta nende andmeid ja tagada talitluspidevus.

bottom of page