top of page

SUPERMICRO

supermicro_logo.png

Supermicro

Supermicro on juhtiv serveri riistvara lahenduste ja komponentide pakkuja, kes on spetsialiseerunud kvaliteetsete serveri emaplaatide, toiteplokkide ja korpuste tootmisele. Supermicro asutati 1993. aastal ja selle peakontor asub San Joses, Californias, Ameerika Ühendriikides. Supermicro on tuntud oma uuenduslike ja usaldusväärsete andmekeskuste ja pilvandmetöötluse lahenduste poolest.

Supermicro tooteid on loodud vastavalt erinevate tööstusharude ettevõtete vajadustele, sealhulgas finants-, teadus-, valitsus- ja internetiteenused. Supermicro pakub laia valikut servereid, mis põhinevad Inteli Xeoni ja AMD protsessoritel, pakkudes suure jõudlusega, usaldusväärset ja kulutõhusat arvutivõimsust, mis aitab ettevõtetel tõhusalt toimida.


Supermicro on pühendunud keskkonnaalasele vastutusele, kasutades energiatõhusaid tehnoloogiaid ja püüdes vähendada oma keskkonnajalajälge. Ettevõte pakub ENERGY STAR ja RoHS sertifitseeritud tooteid, mis tõendavad nende vastavust keskkonnastandarditele. Supermicro jõupingutused vähendada selle mõju keskkonnale hõlmavad suurema energiatõhususega serverite projekteerimist, õhuvoolu- ja jahutussüsteemide optimeerimist ning ringlussevõetavate materjalide kasutamist oma toodetes. Energiatõhususe ja jätkusuutlikkuse edendamise kaudu ei aita Supermicro mitte ainult keskkonda, vaid aitab ka klientidel energiakuludelt raha kokku hoida.


Supermicro pakub lahendusi nii pilvandmetöötluse kui ka asjade interneti (IoT) jaoks. Pilvandmetöötluse jaoks pakub Supermicro suure tihedusega serverilahendusi, pakkudes suuremat jõudlust ühes serveris. Lisaks on Supermicro välja töötanud asjade interneti lahendused, mis lihtsustavad andmete kogumist, salvestamist ja analüüsi, vähendavad infrastruktuuri kulusid ja parandavad süsteemi turvalisust. Need lahendused aitavad ettevõtetel kasutada asjade interneti ja pilvandmetöötluse võimsust oma eesmärkide saavutamiseks. Pakkudes neile kiiresti arenevatele tehnoloogiatele kohandatud lahendusi, aitab Supermicro ettevõtetel püsida kõverast ees ja püsida konkurentsis tänapäeva kiirel digitaalsel maastikul.


Samuti pakub Supermicro lahendusi andmete salvestamiseks ja töötlemiseks pilves, sealhulgas populaarsetele pilveplatvormidele nagu Amazon Web Services (AWS) ja Microsoft Azure. See laiendab ärivõimalusi, võimaldades neil valida optimaalse tee pilvandmetöötluse ja andmete salvestamise jaoks, sõltuvalt nende vajadustest. Supermicro pilvelahenduste abil saavad ettevõtted saavutada suure jõudluse, töökindluse ja mastaapsuse, vähendades samal ajal kulusid ja parandades tõhusust. Need lahendused pakuvad ka täiustatud turvaelemente ja lihtsat haldamist, mis lihtsustab ettevõtete üleminekut pilve ja nende andmete tõhusat haldamist.


Supermicrol on suur partnerprogrammide võrgustik ja koostöö müüjate ja teenusepakkujatega kogu maailmas, et tagada oma klientidele parimad võimalikud lahendused ja tingimused. Koostöös tööstuse juhtidega suudab Supermicro pakkuda laia valikut tooteid ja teenuseid, sealhulgas riist- ja tarkvaralahendusi, võrgulahendusi ja pilveteenuseid. Need partnerlused võimaldavad Supermicrol püsida tehnoloogia arengu esirinnas ning pakkuda klientidele uusimaid ja innovaatilisemaid lahendusi nende vajaduste rahuldamiseks.


Lisaks tagab Supermicro pühendumus innovatsioonile ja tipptasemel tehnoloogiale, et need pakuvad lahendusi, mis vastavad tänapäeva andmepõhiste ettevõtete nõudmistele. Nende riistvara on sertifitseeritud vastama Euroopa Liidu (EL) regulatiivsetele nõuetele, mis muudab need ideaalseks valikuks selles piirkonnas tegutsevatele ettevõtetele. Keskendudes kohandatud lahenduste pakkumisele ja klientide toetamisele igal sammul, paistab Supermicro silma serveritööstuse liidrina. Nad pakuvad laia valikut servereid, millest igaüks on mõeldud konkreetseteks kasutusjuhtumiteks ja töökoormuseks.


Supermicro pakub erinevaid serveri riistvara lahendusi, mis on kohandatud erinevate tööstusharude ettevõtete konkreetsetele vajadustele. Ettevõtetele, mis vajavad suure jõudlusega andmetöötlusvõimsust nõudlike töökoormuste jaoks, nagu teaduslikud simulatsioonid või tehisintellekt / masinõpe, pakub Supermicro servereid, millel on mitu GPU-d ja skaleeritavad protsessorid, mis sobivad ideaalselt masinõppeks, sügavaks õppimiseks ja muudeks suure jõudlusega andmetöötluskoormusteks.


Ettevõtete jaoks, kes soovivad rakendada virtualiseerimislahendust, on Supermicrol serverid, mis on mõeldud virtualiseerimistehnoloogia toetamiseks ja töötavad suure jõudlusega protsessoritega. Nendes serverites on ka suur mälumaht, mis teeb neist suurepärase valiku mitme virtuaalse masina samaaegseks käitamiseks.


Supermicro SuperStorage'i serveriliin pakub mitmesuguseid võimalusi ettevõtetele, mis vajavad suuremahulist andmete salvestamist. Nendes serverites on kuumalt vahetatavad kettalahed ja need töötavad suure jõudlusega protsessoritega, mistõttu sobivad need andmemahukatesse rakendustesse, nagu suurandmete analüütika või sisuedastusvõrgud.


Pilvepõhiste rakenduste jaoks pakub Supermicro servereid, mis on mõeldud pilvmängude ja muude pilvepõhiste rakenduste jaoks. Need serverid sisaldavad suure jõudlusega protsessoreid ja toetavad suurt mälumahtu, mistõttu on need ideaalsed mitme virtuaalse masina käitamiseks. Lisaks toetavad Supermicro serverid GPU virtualiseerimise tehnoloogiat, mis teeb neist suurepärase valiku pilvmängude jaoks.


Lisaks riistvara pakkumistele pakub Supermicro terviklikku teenuste komplekti, mille eesmärk on toetada kliente kogu nende serverisüsteemide elutsükli jooksul. Need teenused hõlmavad juurutamist ja integreerimist, süsteemi testimist ja valideerimist, toetust ja hooldust ning kasutuselt kõrvaldamist. Tiheda koostööga klientidega suudab Supermicro pakkuda kohandatud lahendusi, mis vastavad nende konkreetsetele vajadustele ja aitavad neil saavutada oma ärieesmärke.

Server Simply ja Network Tomorrow on olnud Supermicro uhked partnerid alates 2010. aastast. Oleme teinud tihedat koostööd Supermicroga, et pakkuda oma klientidele kvaliteetseid serveri riistvara lahendusi, mis vastavad nende konkreetsetele vajadustele. Supermicro oskusteabe ja uuendusliku tehnoloogia abil oleme suutnud pakkuda oma klientidele uusimaid ja arenenumaid serverilahendusi turul. Meie pikaajaline koostöö Supermicroga annab tunnistust meie pühendumusest pakkuda oma klientidele parimaid võimalikke tooteid ja teenuseid.

bottom of page