top of page

STARWIND

StarWind_logo.png

StarWind

StarWind on juhtiv virtualiseerimise ja hüperkonvergentsi tarkvaralahenduste pakkuja. Omades üle kümne aasta kogemust tööstuses, on StarWind end tõestanud usaldusväärse ja uuendusliku partnerina igas suuruses ettevõtetele. Nende toodete eesmärk on lihtsustada IT-taristut ja suurendada tootlikkust, vähendades samal ajal kulusid.


Üks StarWind'i pakutavatest lipulaevadest on nende Virtual SAN-lahendus, mis pakub suure jõudlusega salvestusruumi virtualiseeritud keskkondadesse. See tarkvaraliselt määratletud salvestuslahendus kõrvaldab vajaduse kalli SAN-i või NAS-i riistvara järele, pakkudes samas kiiret, usaldusväärset ja tõrkekindlat salvestusruumi, mis vastab teie ettevõtte vajadustele.


StarWind pakub ka HyperConverged Appliance (HCA) lahendust, mis ühendab hoiustamise, arvutamise ja virtualiseerimise ühes seadmes. See kõik-ühes lahendus lihtsustab kasutuselevõttu ja haldamist, pakkudes samal ajal suurt kättesaadavust ja katastroofidest taastumise võimalusi.


Mõned tööstusharud ja sektorid, mida StarWind teenib, on tervishoid, rahandus, haridus, valitsus, tootmine ja telekommunikatsioon. Nende lahenduste eesmärk on lihtsustada IT infrastruktuuri ja suurendada tootlikkust, vähendades samal ajal kulusid, muutes need ideaalseks valikuks organisatsioonidele, kes soovivad oma tegevust parandada.


Tervishoiusektoris on näiteks StarWindi lahendusi kasutatud elektrooniliste haiguslugude (EMR) ja muude kriitiliste andmete usaldusväärseks ja turvaliseks säilitamiseks. Nende tarkvarapõhiseid salvestuslahendusi on kasutatud ka finantssektoris, et parandada kauplemisrakenduste jõudlust ja mastaapsust ning vähendada latentsust.


Haridussektoris on StarWindi lahendusi kasutatud, et pakkuda usaldusväärset ja tõhusat salvestamist veebipõhistele õppeplatvormidele ja muudele digitaalsetele ressurssidele. Nende lahendusi on kasutatud ka valitsussektoris andmeturbe parandamiseks ja IT-taristu lihtsustamiseks.


StarWind on edukalt lõpetanud mitmeid projekte erinevate organisatsioonidega, pakkudes neile usaldusväärseid ja suure jõudlusega salvestuslahendusi. Üks märkimisväärne projekt oli Pittsburgh Steelersiga, kus StarWindi tarkvaraliselt määratletud salvestusruum (SDS) aitas jalgpallikoondise poodi ja nende väärtuslikku videomaterjali tõhusamalt hallata. StarWind'i SDS võimaldas ka andmete hõlpsamat taasesitamist ja katastroofide taastamist, tagades, et meeskonna salvestised on alati turvalised ja ligipääsetavad.


Teine edukas projekt oli Kanada telekommunikatsiooniettevõttega Wightman Telecom, kus StarWindi SDS aitas neil lihtsustada laotaristut ja vähendada kulusid. StarWindi lahenduse abil suutis Wightman Telecom suurendada oma salvestusmahtu ilma täiendava riistvara vajaduseta, mis andis märkimisväärse kokkuhoiu. StarWindi SDS võimaldas ka lihtsat skaleeritavust ja suurt kättesaadavust, tagades, et ettevõtte kriitilised andmed on alati kättesaadavad ja kaitstud.


Need edukad projektid näitavad StarWindi teadmisi usaldusväärsete ja tõhusate ladustamislahenduste pakkumisel paljudele organisatsioonidele. Server Simply ja Network Tomorrow on uhked, et saame koostööd teha StarWind'iga, et pakkuda oma klientidele uuenduslikke hoiustamislahendusi, mis aitavad neil oma ärieesmärke saavutada. Koostöös StarWindiga oleme suutnud pakkuda usaldusväärseid ja suure jõudlusega salvestuslahendusi, mis vastavad meie klientide konkreetsetele vajadustele. Oleme pühendunud StarWindiga partnerluse jätkamisele, et pakkuda oma klientidele parimaid võimalikke lahendusi nende IT-taristu jaoks.

bottom of page