top of page

QUMULO

qumulo_logo.png

Qumulo

Qumulo on Ameerika ettevõte, mis on spetsialiseerunud andmesalvestustarkvara arendamisele ja müügile. 2012. aastal asutatud ettevõte pakub lahendusi andmete salvestamiseks, haldamiseks ja kaitsmiseks ning suurte andmemahtude analüüsimiseks. Qumulo lipulaev on Qumulo File Data Platform, mis võimaldab kasutajatel hallata ja salvestada suures mahus andmeid, sealhulgas faile, pilte, videoid ja muid formaate. Server Simply teeb uhkusega koostööd Qumuloga, kuna need pakuvad uuenduslikke ja usaldusväärseid lahendusi meie klientide andmete säilitamise vajaduste rahuldamiseks.


Qumulo tehnoloogia üks peamisi eeliseid on hajutatud failisüsteemi kasutamine, mis tagab skaleeritavuse, jõudluse ja andmete usaldusväärsuse. See on eriti kasulik serveritele, sest võimaldab kiiret ja tõhusat andmetöötlust ja andmete hankimist, isegi kui tegemist on suurte andmehulkadega. Qumulo intuitiivse haldusliidese abil saavad meie kliendid hõlpsasti jälgida ja hallata oma servereid reaalajas, lihtsustades võimalike probleemide tuvastamist ja lahendamist.


Lisaks hajutatud failisüsteemi tehnoloogiale pakub Qumulo oma klientidele mitmeid muid hüvesid. Näiteks Qumulo tarkvara on loodud töötama erinevate andmetüüpidega, muutes selle mitmekülgseks lahenduseks ettevõtetele, kes tegelevad erinevate andmetüüpidega. Qumulo pakub ka täiustatud andmeanalüütika võimalusi, mida saab kasutada, et saada teavet andmete kasutamise kohta ja tuvastada suundumusi või valdkondi, mida parandada.


Qumulo on aidanud paljusid ettevõtteid erinevates tööstusharudes oma andmete säilitamise ja haldamise vajadustega. Näiteks meedia- ja meelelahutustööstuses on Qumulo teinud koostööd selliste ettevõtetega nagu Fox Sports, Sinclair Broadcast Group ja Studio Canal. Bioteaduste ja teadusuuringute sektoris on Qumulo töötanud selliste organisatsioonidega nagu Utah' ülikool, Queenslandi ülikool ning MIT ja Harvardi Broad Institute.


Finantsteenuste valdkonnas on Qumulo teinud koostööd selliste organisatsioonidega nagu Liberty Global ja Quantlab Financial, samas kui valitsuses ja avalikus sektoris on Qumulo teinud koostööd selliste asutustega nagu USA kaitseministeerium ja USA energeetikaministeerium. Qumuloga koostöö üks peamisi eeliseid on ettevõtte pühendumus klienditoele. Qumulo pakub erinevaid tugiteenuseid, mis aitavad klientidel oma tarkvara maksimaalselt ära kasutada, sealhulgas 24/7 tehnilist tuge, veebiressursse ja koolitusprogramme. Selline toetustase tagab, et kliendid saavad Qumulo tarkvara kasutada enesekindlalt, teades, et neil on juurdepääs abile, mida nad vajavad, kui nad mingite probleemidega kokku puutuvad.


Server Simply ja Network Tomorrow on uhked, et saame partnerluses koostööd teha Qumuloga, et pakkuda oma klientidele tipptasemel andmesalvestus- ja halduslahendusi. Qumulo pühendumus innovatsioonile ja klienditoele on teinud neist usaldusväärse partneri meie klientide jaoks. Nende mitmekülgne tarkvara on aidanud meie klientidel tõhusamalt oma andmeid hallata ja analüüsida, muutes selle väärtuslikuks varaks igas suuruses ettevõtetele.

bottom of page