top of page

OSNEXUS

osnexus_logo.png

OSNEXUS

OSNEXUS on juhtiv tarkvarapõhiste salvestuslahenduste pakkuja, mis võimaldab ettevõtetel oma andmeid tõhusalt hallata ja kaitsta. Nende lipulaev QuantaStor on võimas tarkvaraliselt määratletud salvestusplatvorm, mis pakub ühtset salvestusruumi haldamist, andmekaitset ja pilveintegratsiooni võimalusi.


Üks QuantaStori tunnuseid on selle kasutusmugavus. Platvormi intuitiivne veebipõhine liides võimaldab kasutajatel kiiresti ja lihtsalt hallata oma salvestustaristut, alates salvestusmahtude loomisest kuni varundus- ja katastroofitaastelahenduste seadistamiseni. Lisaks toetab QuantaStor laia valikut salvestusprotokolle, sealhulgas iSCSI, Fibre Channel, NFS ja SMB/CIFS, muutes selle mitmekülgseks lahenduseks igas suuruses ettevõtetele.


Teine QuantaStori peamine eelis on tema andmekaitsevõimalused. Platvorm sisaldab sisseehitatud hetktõmmise ja kopeerimise funktsionaalsust ning kolmanda osapoole varundus- ja katastroofitaastelahenduste tuge. See võimaldab ettevõtetel tagada oma andmete kättesaadavuse ja terviklikkuse ka katastroofi või süsteemi rikke korral.


QuantaStor sisaldab ka täiustatud funktsioone, nagu kustutuskodeerimine, deduplikatsioon ja kompressioon, mis aitavad ettevõtetel optimeerida oma salvestusressursse ja vähendada kulusid. Need funktsioonid võimaldavad ettevõtetel salvestada rohkem andmeid vähem ruumi, vähendades samal ajal varundamist ja kaitset vajavate andmete hulka.


QuantaStor on paljude ettevõtete poolt laialdaselt omaks võetud erinevates tööstusharudes tänu oma mitmekülgsetele omadustele, lihtsasti kasutatavale liidesele ja tõhusale andmekaitse võimekusele. Selle intuitiivne veebipõhine platvorm võimaldab IT-meeskondadel hallata suures koguses andmeid mitmes kohas, seadistada varundus- ja katastroofitaastelahendusi ning toetada erinevaid salvestusprotokolle.


QuantaStori kasutusjuhtumi näide on salvestusressursside optimeerimine selliste funktsioonide kaudu nagu kustutuskodeerimine, deduplikatsioon ja pakkimine, samuti usaldusväärsete varundus- ja katastroofitaastelahenduste pakkumine sisseehitatud hetktõmmise ja replikatsioonifunktsioonide kaudu. Paljud ettevõtted võivad võimendada QuantaStori, et parandada andmete säilitamise tõhusust ning tagada andmete kättesaadavus ja terviklikkus.


Teenuses Service Simply oleme uhked, et saame teha koostööd OSNEXUSega ja võimendada QuantaStori tugevaid külgi, et pakkuda klientidele usaldusväärseid ja tõhusaid hoiustamislahendusi. Meie partnerlus OSNEXUSega võimaldab meil pakkuda tipptasemel tehnoloogilisi lahendusi ja püsida konkurentsis ees, pakkudes samal ajal ka suurepärast klienditeenindust ja tuge.

Kokkuvõttes, kui otsite võimsat ja lihtsalt kasutatavat salvestuslahendust, mis pakub tugevaid andmekaitse- ja optimeerimisfunktsioone, on QuantaStor OSNEXUSi poolt suurepärane valik. Server Simply ja Network Tomorrow omavad teadmisi, mis aitavad teil QuantaStori tõhusalt rakendada ja hallata, tagades, et teie andmed on turvalised, kättesaadavad ja optimeeritud vastavalt teie ärivajadustele.

bottom of page