top of page

DELL

dell_logo.png

DELL

DELL on juhtiv arvuti riist- ja tarkvaralahenduste pakkuja, pakkudes laia valikut tooteid, mis vastavad nii ettevõtete kui ka tarbijate vajadustele. Üks DELLi tuntumaid omadusi on pühendumine kvaliteedile ja innovatsioonile, keskendudes tipptasemel tehnoloogia pakkumisele, mis võimaldab kasutajatel rohkem saavutada.


DELL pakub laia valikut tooteid, sealhulgas lauaarvuteid, sülearvuteid, servereid ja salvestuslahendusi, mis kõik on mõeldud tipptasemel jõudluse ja töökindluse tagamiseks. Koos riistvara pakkumistega pakub DELL ka tarkvaralahendusi, nagu turvatarkvara, andmehalduse tööriistad ja virtualiseerimistarkvara, muutes selle kõik-ühes sihtkohaks ettevõtetele, kes soovivad oma tehnoloogia infrastruktuuri uuendada.


Lisaks on DELLi erakordne klienditeenindus ja tugi tema klientidele märkimisväärne kasu. DELL ekspertide meeskond on saadaval 24/7, et pakkuda tehnilist abi ja tõrkeotsingut, aidates ettevõtetel minimeerida seisakuid ja suurendada tootlikkust.


Üks näide Delli serveri tehnoloogiat kasutavast ettevõttest on Facebook. Facebook haldab massiivset andmekeskuste infrastruktuuri, kus tuhanded serverid töötavad 24/7 oma suhtlusvõrgustike platvormi toiteks. Selle massiivse ulatuse toetamiseks kasutab Facebook kohandatud serverilahendust nimega "Avatud arvutiprojekt", mis põhineb Delli PowerEdge'i serveriplatvormil. Open Compute Project pakub väga tõhusaid serverikujundusi, mis aitavad minimeerida energiatarbimist ja vähendada tegevuskulusid. 


Teenuses Service Simply oleme uhked, et saame DELLiga koostööd teha ja võimendada nende riist- ja tarkvaralahenduste tugevaid külgi, et pakkuda oma klientidele tipptasemel tehnoloogialahendusi. Meie partnerlus DELLiga võimaldab meil pakkuda oma klientidele parima kvaliteediga riist- ja tarkvaralahendusi, tagades neile juurdepääsu uusimale tehnoloogiale ja oma ärieesmärkide saavutamise.


Kui otsite usaldusväärset ja uuenduslikku tehnoloogiapartnerit, siis DELL on suurepärane valik. Kui töötate koos Network Tomorrow'iga, siis meie teenused ja teadmised aitavad teil DELL lahendusi tõhusalt rakendada ja kasutada, tagades, et saate oma investeeringust tehnoloogiasse maksimaalselt kasu.

bottom of page