top of page

CISCO

cisco_logo.png

Cisco

Cisco on juhtiv võrguseadmete, tarkvara ja teenuste pakkuja, mis võimaldavad ettevõtetel kiiresti muutuvas digitaalses maailmas ühendust luua, koostööd teha ja konkureerida. Nende lipulaev Cisco Network Infrastructure pakub terviklikku võrgulahenduste komplekti, mis aitab igas suuruses ettevõtetel parandada oma jõudlust, turvalisust ja töökindlust.


Üks Cisco Network Infrastructure tunnuseid on selle võime skaleerida, et rahuldada mis tahes ettevõtte vajadusi. Olenemata sellest, kas olete alles alustav väikeettevõte või keerukate võrgunõuetega suurettevõte, on Ciscol lahendus, mis vastab teie vajadustele. Lisaks on Cisco tooted ehitatud väga usaldusväärseks ja turvaliseks, mis tähendab, et ettevõtted saavad nende peale toetuda, et hoida oma võrgud tõrgeteta ja turvaliselt töös.


Teine Cisco võrguinfrastruktuuri peamine eelis on selle toetamine mitmesuguste võrguprotokollide ja -tehnoloogiate jaoks. Alates traditsioonilistest võrguprotokollidest, nagu Ethernet ja IP, kuni tipptasemel tehnoloogiateni, nagu SD-WAN ja võrgu automatiseerimine, on Ciscol lahendus, mis aitab ettevõtetel kõverast ees püsida ja oma võrguvajadusi rahuldada.


Cisco tehnoloogiaid kasutatakse laialdaselt erinevates tööstusharudes ja paljud juhtivad ettevõtted toetuvad oma lahendustelt oma ettevõtete võimsusele. Üks näide on tervishoiutööstus, kus ettevõtted nagu Mayo Clinic kasutavad Cisco teletervise lahendusi, et pakkuda patsientide kaughooldust ja ühendada patsiente tervishoiuteenuste osutajatega. Kasutades Cisco tehnoloogiat, saab Mayo kliinik pakkuda patsientidele kvaliteetset ravi sõltumata nende asukohast, suurendades juurdepääsu tervishoiuteenustele ja parandades patsientide tulemusi.


Teine näide on finantsteenuste sektor, kus sellised ettevõtted nagu JPMorgan Chase toetuvad Cisco turvalahendustele, et kaitsta oma kriitilisi varasid küberohtude eest. Cisco turvalahendused pakuvad täiustatud ohtude tuvastamise ja reageerimise võimalusi, aidates JPMorgan Chase'il püsida ees tekkivatest turvariskidest ja hoida klientide andmeid turvaliselt. Cisco tehnoloogia abil saab JPMorgan Chase keskenduda uuenduslike finantsteenuste pakkumisele oma klientidele, säilitades samal ajal kõrgeima turvalisuse ja nõuetele vastavuse taseme.


Teenuses Network Tomorrow oleme uhked, et saame Ciscoga koostööd teha ja võimendada nende võrgulahenduste tugevaid külgi, et pakkuda klientidele usaldusväärseid ja tõhusaid võrgulahendusi. Meie partnerlus Ciscoga võimaldab meil pakkuda tipptasemel tehnoloogilisi lahendusi ja püsida konkurentsis ees, pakkudes samal ajal ka suurepärast klienditeenindust ja tuge.

Network Tomorrow pakuvad oma klientidele kohandatud lahendusi, mis kasutavad ära Cisco tugevaid külgi võrgustiku alal. Meie ekspertide meeskond teeb tihedat koostööd klientidega, et tuvastada nende vajadused võrgustiku osas ja pakkuda neile sobivaid lahendusi. Sõltumata sellest, kas on vaja uusi võrguseadmeid, turbe seadistusi või võrguprobleemide tõrkeotsingut, saavad Server Simply ja Network Tomorrow oma kliente aidata kasutama Cisco tooteid ja teenuseid maksimaalselt.

bottom of page